Вхід в RSS-рідер

Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…

Декілька слів про сервіс RSS.I.UA

Технологія RSS дає можливість власникам веб-сайтів інформувати всіх охочих про нову інформацію, що з'явилася на їх сайті. Цією технологією можемо користуватися і ми - відвідувачі цих сайтів.

Практично у кожного з нас є список сайтів, на які ми заходимо щодня. Але з кожним днем список Обране росте, і все більше часу йде на відвідини всього списку сайтів у пошуках нової інформації. Враховуючи той факт, що на деяких ресурсах інформація оновлюється не дуже часто, то такі відвідини просто даремно віднімають у нас дорогоцінний час.


Як раніше ми вирішували цю проблему?

Щоб завжди бути інформованим про якісь події, багато хто з нас підписувався на поштові розсилки новинних сайтів, на новині сайтів різних компаній, або на нові вакансії на сайтах по працевлаштуванню. Ми щодня заходили в свою поштову скриньку, намагаючись знайти щось корисне в, часто незручних, листах-розсилках.


Як зараз можна вирішити цю проблему?

Зараз, з розповсюдженням формату RSS, з'явилася можливість оперативно дізнаватися про нову інформацію на наших улюблених сайтах без їх систематичних відвідин. Спеціальний сервіс - RSS-рідер від порталу i.ua (rss.i.ua), дозволяє обробляти всі джерела, які цікаві читачеві і в зручній формі показувати, - що нового з'явилося на вказаних сайтах.


Як це може бути корисно мені?

Припустимо, я хочу бачити всі заголовки новин із цікавих мені сайтів, зібрані у вигляді одного джерела. Для цього я находжу на сайтах посилання на їхні RSS-потоки й додаю їх в RSS-рідер. Зібравши джерела в моєму RSS-рідері, я, включаючи його, бачу всі заголовки останніх новин. Я позбувся від необхідності чекати, коли прийде поштове розсилання, мені не потрібно постійно обходити вибрані сайти - я в будь-який момент можу швидко довідатися, що нового на них з'явилося. Крім того, RSS-джерела можна згрупувати по загальних темах, привласнюючи їм мітки, і одержати загальний тематичну стрічку новин. Дуже зручна й можливість окремо зберегти у вибраному цікаві новини.


Як це працює?

Для того, щоб почати роботу із сервісом RSS, ви повинні зареєструватися - у такий спосіб система зможе зберігати всі ваші налаштування. Після реєстрації за адресою http://rss.i.ua/live/ви потрапляєте в RSS-рідер, і бачите останні заголовки новин тих сайтів, які система додала вам у якості початкових. Щоб змінити цей список сайтів - досить перейти в "Керування джерелами й мітками", вибрати мітку, до якої було прив'язано джерело й в списку джерел видалити зайві або додати свої джерела.

Вам не потрібно знати адресу, по якій ваш улюблений сайт віддає RSS-потік - досить ввести його адресу й система сама просканує сайт і додасть його в RSS-рідер. Якщо джерел у сайту буде декілька - вам буде запропоновано вибрати один з них.

Для зручності групування джерел по тематиках, в RSS-рідері i.ua існують так звані мітки. Функціонально, вони аналогічні папкам у Вашому поштовому клієнті - у них можна додавати джерела, близькі по тематиці одна до іншої. Наприклад, ви можете створити окремо мітки "новини", "технології", "робота", "гумор", "мої друзі в ЖЖ" і т.д. Потім у кожну із цих міток додати відповідні джерела, а після цього, натискаючи на одну з міток, ви будете бачити стрічку тільки тих джерел, які їй належать.


Готові почати працювати з RSS-рідером?
Вперед на http://rss.i.ua/live/!(але спочатку потрібно зареєструватися)

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…